warszawa meble kuchenne na wymiar

O nas

Nasza firma to wieloletnie doświadczenie, rzetelne wykonanie i dbałość o zadowolenie każdego klienta. P.P.H.U. Senator to gwarancja najwyższej jakości w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku od 1998 roku, nieustannie dostarczając naszym odbiorcom funkcjonalne i estetyczne meble do każdego wnętrza. Naszą specjalnością jest produkcja mebli kuchennych oraz szaf z drzwiami przesuwnymi na indywidualne zamówienie.

Oferujemy najwyższe standardy wykonania, a także indywidualne projekty, przygotowane z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Nasi projektanci potrafią doskonale połączyć praktyczne i estetyczne aspekty w sztuce meblarskiej, jednocześnie oferując bardzo atrakcyjne wzornictwo.

Przygotowujemy meble z surowców takich jak lite drewno, fornir, a także MDF foliowany i malowany. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujmy szeroki wybór wzorów, kolorów i trendów, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie coś idealnego.

Dodatkowo proponujemy szeroki wachlarz rozmaitych sprzętów AGD do zabudowy, najlepszych renomowanych producentów, a także kolekcję akcesoriów meblowych przydatnych w każdej kuchni.

Dbamy o satysfakcję naszych klientów, dlatego zapewniamy profesjonalne doradztwo, wykonujemy pomiary, a także indywidualne projekty. Dodatkowo gwarantujemy również transport oraz montaż wykonywany przez solidną ekipę.

Wszystkie nasze meble są objęte 3-letnią gwarancją. Stosujemy okucia i systemy szuflad marki BLUM, które posiadają dożywotnią gwarancję.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oraz do wizyty w naszych sklepach!

meble kuchenne na wymiar Warszawa meble kuchenne na wymiar ostrołęka

Kuchnia

Kuchnia to serce domu dlatego tak ważne jest to jak ją zaprojektujemy. Styl czy to nowoczesny czy klasyczny powinien być Nam bliski, odzwierciedlać NAS i to co gra w duszy. Ważne jest również połączenie serca z rozumem - stworzenie kuchni w której nie dość ze będziemy mogli czuć się dobrze to i wszystko w niej będzie pod ręką. Pomocni okażą się nasi projektanci którzy pomogą nam połączyć w projekcie te dwie ważne kwestie.

Szafy-garderoby

Szafy - skarbnica rzeczy którą pomożemy uporządkować Przesuwne, szafy wolno-stojące, szafy do zabudowy - stworzymy ciekawy projekt wizualny i praktyczny w środku. Gdy nie ma gdzie trzymać rzeczy i są sterty pogniecionych ubrań, nie uporządkowanych butów nasi projektanci wykonają dla Państwa odpowiednią szafę nawet tą najbardziej nietypową.

meble kuchenne na wymiar Ostrołęka